skip to Main Content

Göteborg

HUVUDKONTOR

Adress

Theres Svenssons gata 10
417 55  Göteborg
Sweden

Telefon

+46 31 – 50 59 00

E-mail

info@devport.se

Karta

Personal

Charlotta Dehn

Charlotta Dehn

Business Area Manager | Mechanical Engineering

031 - 50 59 03 charlotta.dehn@devport.se

Thomas Vidjeskog

Thomas Vidjeskog

Business Area Manager | Embedded Systems

031 - 50 59 05 thomas.vidjeskog@devport.se

Alexandra Leonkrone

Alexandra Leonkrone

Business Unit Manager | Embedded Systems

031 - 50 59 12 alexandra.leonkrone@devport.se

Karl-Johan Rosin

Karl-Johan Rosin

Business Area Manager | Production Engineering

031 - 50 59 11 karl-johan.rosin@devport.se

Nils Malmros

Nils Malmros

CEO

031 - 50 59 10 nils.malmros@devport.se

Sabine Ekman

Sabine Ekman

Financial Manager

031 - 50 59 04 sabine.ekman@devport.se

Peter Hedberg

Peter Hedberg

Head of Sales

031 - 50 59 06 peter.hedberg@devport.se

Marie Karlsson

Marie Karlsson

Accountant

031 - 50 59 02 marie.karlsson@devport.se

Ulf Setterström

Ulf Setterström

Business Area Manager | Project Management

031 - 50 59 01 ulf.setterstrom@devport.se

Therese Nilsson

Therese Nilsson

HR Partner

031 - 50 59 09 therese.nilsson@devport.se

Marcos Aznar

Marcos Aznar

Strategic Project Manager

031 - 50 59 09 marcos.aznar@devport.se

Jonas Amdin

Business Area Manager | IT

031 - 50 59 17 jonas.amdin@devport.se

Johanna Osbeck

Business Unit Manager | IT & Embedded Systems

031 - 50 59 14 johanna.osbeck@devport.se

Linköping

Kontor

Teknikringen 10
583 30  Linköping

Telefon

+46 13 – 25 87 00

Karta

Personal

Bertil Nordenberg

Bertil Nordenberg

COO

013 - 25 87 10 bertil.nordenberg@devport.se

Andreas Forsberg

Andreas Forsberg

Business Unit Manager | Embedded Systems

013 - 25 87 15 andreas.forsberg@devport.se

Martina Dehlin

Martina Dehlin

HR-Partner

013 - 25 87 11 martina.dehlin@devport.se

Emma Ahlenbäck

Emma Ahlenbäck

Administratör

+46 72 - 448 96 65 emma.ahlenback@devport.se

Rolf Andersson

Rolf Andersson

Business Unit Manager | Mechanical Engineering

08 - 453 58 08 rolf.andersson@devport.se

Södertälje

Kontor

Järnagatan 16
151 73 Södertälje

Telefon

+46 8 – 453 58 00

Karta

Personal

Rolf Andersson

Rolf Andersson

Business Unit Manager | Mechanical Engineering

08 - 453 58 08 rolf.andersson@devport.se

Alexander Tollsner

Alexander Tollsner

Business Unit Manager | Embedded Systems

08 - 453 58 09 alexander.tollsner@devport.se

Martina Dehlin

Martina Dehlin

HR-Partner

013 - 25 87 11 martina.dehlin@devport.se

Stockholm

Kontor

Liljeholmsvägen 18
117 61Stockholm

Karta

Ta kontakt med oss idag

Du har frågor, och vi har svar. Bara skicka ett meddelande till oss och en av våra medarbetare kunnig support kommer att vara i kontakt med dig.

Back To Top