skip to Main Content

DevPorts kontor

Göteborg

HUVUDKONTOR

Adress

Theres Svenssons gata 10
417 55  Göteborg
Sweden

Telefon

+46 31 – 50 59 00

E-post

info@devport.se

Karta

Linköping

Kontor

Teknikringen 10
583 30  Linköping

Telefon

+46 13 – 25 87 00

Karta

Södertälje

Kontor

Järnagatan 16
151 73 Södertälje

Telefon

+46 8 – 453 58 00

Karta

Stockholm

Kontor

Liljeholmsstranden 5
117 43 Stockholm

Karta

Kontaktpersoner

Nils Malmros

Nils Malmros

VD

031 - 50 59 10 nils.malmros@devport.se

Charlotta Dehn

Charlotta Dehn

v.VD

031 - 50 59 03 charlotta.dehn@devport.se

Sabine Ekman

Sabine Ekman

CFO

031 - 50 59 04 sabine.ekman@devport.se

Houtan ”Hobbe” Houshmand

Houtan ”Hobbe” Houshmand

CIO

0702 – 90 34 56 houtan.houshmand@devport.se

Christian Sjöberg

Christian Sjöberg

Head of Strategic Sales

0707 – 39 74 77 christian.sjoberg@devport.se

AFFÄRSOMRÅDES­CHEFER

Alexandra Leonkrone

Alexandra Leonkrone

Affärsområdeschef Inbyggda System

031 - 50 59 12 alexandra.leonkrone@devport.se

Johan Krii

Johan Krii

Affärsområdeschef IT

0704 – 74 29 52 johan.krii@devport.se

Charlotta Dehn

Charlotta Dehn

Affärsområdeschef Produktutveckling

031 - 50 59 03 charlotta.dehn@devport.se

Karl-Johan Rosin

Karl-Johan Rosin

Affärsområdeschef Produktionsutveckling

031 - 50 59 11 karl-johan.rosin@devport.se

Ta kontakt med oss idag

Du har frågor, vi har svar. Välkommen att skicka ett meddelande till oss så kommer en av våra kunniga medarbetare på support att kontakta dig.

Observera att när du kontaktar DevPort lagras dina personuppgifter enbart under behandlingstiden av ärendet. Syftet är att vi ska ha möjlighet att slutföra ditt ärende. Om DevPort behöver spara dina personuppgifter längre än behandlingstiden informerar vi dig gällande detta. Vi hänvisar till vår Integritetspolicy för mer information kring vår personuppgiftsbehandling.

Vänligen fyll inte i några personuppgifter i fritextfältet.

Back To Top