Nils Malmros
CEO

nils.malmros@devport.se
031-50 59 00

Victor Appelqvist
CFO

victor.appelqvist@devport.se
072-373 09 29

Charlotta Dehn
COO

charlotta.dehn@devport.se
073-438 19 00

Björn Arkenfall
Regionchef Väst

bjorn.arkenfall@devport.se
073-060 15 34

Magnus Glifberg
Regionchef Öst

magnus.glifberg@devport.se
070-699 08 63

Stefan Nilsson
Regionchef Syd

stefan.nilsson@devport.se
070-920 40 54

Risto Kesti
Regionchef Mitt

risto.kesti@devport.se
072-744 13 00

Daniel Bexdal
Strategichef

daniel.bexdal@devport.se
070-603 63 75

Tomislav Stanimirovic
Partnerchef

tomislav.stanimirovic@devport.se
076-856 33 70

Daniel Birks
CIO & IT-chef

daniel.birks@devport.se

Elsa Ahlenius
HR-chef

elsa.ahlenius@devport.se

HUVUDKONTOR!

Göteborg

Theres Svenssons gata 10, 417 55

031 – 50 59 00

Stockholm

Liljeholmsvägen 18, 117 61

08 – 453 58 00

Linköping

Teknikringen 10, 583 30

013 – 25 87 00

Helsingborg

Södra Brunnsvägen 70, 256 55

031 – 50 59 00

Karlskrona

Campus Gräsvik 5, 371 75

031 – 50 59 00

Jönköping

Oxtorgsgatan 3, 553 17

031 – 50 59 00

Ta kontakt med oss!

Du har frågor, vi har svar. Välkommen att skicka ett meddelande till oss så kommer en av våra kunniga medarbetare att kontakta dig. Om du är intresserad av att jobba hos oss, vänling se vår karriärsida.